Pravděpodobně středoevropský malíř 18. stol. - Marie Anna, hraběnka z Vratislavi

Kombinovaná technika, 22x18 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pravděpodobně středoevropský malíř 18. stol.
56115. Marie Anna, hraběnka z Vratislavi
Dražba ukončena:24.02.2021 20:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč