Pravděpodobně středoevropský malíř 18. stol.

50094. Mnich s lebkou (sv. František z Pauly?)

popis: Olej na plátně, 32x27 cm. Nesignováno. Nerámováno.

zbývá: 8 dnů, 0 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:26:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 100 Kč