Pravděpodobně středoevropský malíř 18. stol. - Mnich s lebkou (sv. František z Pauly?)

Olej na plátně, 32x27 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Mírně poškozeno.

Pravděpodobně středoevropský malíř 18. stol.
50094. Mnich s lebkou (sv. František z Pauly?)
Dražba ukončena:08.10.2020 20:26:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč