Pravoslav Kotík - Komposice

Olej na lepence, 35x27 cm, nesignováno, rám.

1889, Slabce u Rakovníka - 1970, Praha

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti vnuk - Ing. arch. Martin Kotík.

3085. Komposice
Dražba ukončena:26.11.2015 18:39:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč