Pravoslav Kotík - Kompozice I

Tempera na papíře, 31,5x24 cm, signováno dole uprostřed, rám, pasparta, zaskleno. Papír na několika místech poškozen, zlomen, levý horní roh ulomený v délce 4 cm a restaurovaný.

1889, Slabce u Rakovníka - 1970, Praha

Pozn.: Vystaveno na výstavě: "Pravoslav Kotík, práce na papíru, kresby, malby, Brno, 2008, č. katalogu 8. V katalogu, který je přiložen, je zveřejněna fotografie.

1701. Kompozice I
Dražba ukončena:27.11.2014 19:19:00
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč

3 500 Kč 12.11.2014 19:58:51 488