Pravoslav Kotík - Kompozice I. žlutá

Tuš, akvarel, 23x33 cm, signováno vpravo dole P. Kotík 56, rám, pasparta, zaskleno.

1889, Slabce u Rakovníka - 1970, Praha

Pozn.: Vystaveno v roce 2008. Reprodukováno v katalogu, který je přiložen.

3207. Kompozice I. žlutá
Dražba ukončena:25.11.2015 21:18:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč