Pravoslav Kotík - Kompozice II

Tempera na papíře, 30x42 cm, signováno vlevo dole, rám, pasparta, zaskleno. Malba poškozená - odřená, znečištěná, papír na několika místech zlomený.

1889, Slabce u Rakovníka - 1970, Praha

Pozn.: Vystaveno na výstavě: "Pravoslav Kotík, práce na papíru, kresby, malby, Brno, 2008, č. katalogu 4. V katalogu, který je přiložen, je zveřejněna fotografie.

1702. Kompozice II
Dražba ukončena:27.11.2014 19:33:43
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč