Emanuel Knížek - U zrcadla

Olej na kartonu, 35x30 cm, signováno vpravo dole Em. Knížek, rám.

3461. U zrcadla
Dražba ukončena:26.11.2015 22:11:49
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:4 100 Kč