Pravoslav Kotík - Krajina s kostelem

Akvarel, 20x28 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

1889, Slabce u Rakovníka - 1970, Praha

Pozn.: Vystaveno v roce 2008. Reprodukováno v katalogu, který je přiložen.

2976. Krajina s kostelem
Dražba ukončena:01.10.2015 21:23:06
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč