Pravoslav Kotík - Kompozice

Akvarel, 32x24 cm. Signováno dole uprostřed P. Kotík 59. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1889 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
111660. Kompozice
Dražba ukončena:29.02.2024 22:49:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč