Pravoslav Kotík - Loď

Tempera, 22x29 cm. Signováno vlevo dole P. Kotík 60. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Malba v místě poškozena.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Současný majitel získal dílo z pozůstalosti od rodiny autora.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1889 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
94769. Loď
Dražba ukončena:31.05.2023 23:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč