Pravoslav Kotík - Okopávač

Akvarel, 26x25 cm. Signováno vpravo dole P. Kotík. Datováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřen prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1889 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč.

25653. Okopávač
Dražba ukončena:12.12.2018 19:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč