Pravoslav Kotík - Rybář

Kresba, 21x29 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Vlevo dole datace 14/9 53.

o autorovi: 1889 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč.

45103. Rybář
Dražba ukončena:27.05.2020 20:08:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč