Pravoslav Kotík - Setkání

Litografie 7/40, 21x16 cm. Signováno vpravo dole tužkou P. Kotík 44. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1889 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč.

48155. Setkání
Dražba ukončena:17.09.2020 20:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč