Pravoslav Kotík - V družném rozhovoru

Kresba, 47x32 cm. Signováno vpravo dole P. Kotík. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 000 000 Kč.

55114. V družném rozhovoru
Dražba ukončena:13.01.2021 19:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč