Pravoslav Sovák

12235. Námořní pevnost

popis: Olej na plátně, 38x55 cm, signováno vpravo dole P. Sovák, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 20. 9. 2017 18:27:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 3 300 Kč