Pravoslav Sovák

12235. Námořní pevnost

popis: Olej na plátně, 38x55 cm, signováno vpravo dole P. Sovák, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:27:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč