přelom 18. a 19. stol. - Konvolut 5 perských knižních miniatur

Kresby, od 17x10 cm do 11x7 cm. Nesignovány. 5x volný list.

Pozn.: Poškozeno.

přelom 18. a 19. stol.
64492. Konvolut 5 perských knižních miniatur
Dražba ukončena:16.09.2021 21:52:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč