přelom 18. a 19. stol.

64492. Konvolut 5 perských knižních miniatur

popis: Kresby, od 17x10 cm do 11x7 cm. Nesignovány. 5x volný list.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 16.09.2021 21:52:55

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 9 500 Kč