Morava ?, přelom 19. a 20. stol. - Panna Marie s Ježíškem

Polychromovaná dřevořezba, výška 42 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Morava ?, přelom 19. a 20. stol.
81960. Panna Marie s Ježíškem
Dražba ukončena:17.08.2022 22:16:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč