Přemysl Janíček - Karlův most v zimě

Olej na kartonu, 60x90 cm, monogramováno vlevo dole, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1925-2009
Malíř, grafik. Studoval VŠUP v Praze u prof. Baucha. Patřil k silné meziválečné generaci českých moderních výtvarníků. Byl ovlivněn svým učitelem, v jeho díle se jeví doznívající expresionismus a kubismus. Jeho práce jsou zastoupeny v mnoha galeriích i soukromých sbírkách doma i ve světě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

12610. Karlův most v zimě
Dražba ukončena:21.09.2017 20:00:02
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč