převážně čeští krajináři 20. století - Soubor 10- ti olejomaleb a kreseb

Rámovány.

Pozn.: Některé rámy poškozeny.

převážně čeští krajináři 20. století
4016. Soubor 10- ti olejomaleb a kreseb
Dražba ukončena:30.03.2016 21:02:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč