Zdeněk Přibyl - Italka

Olej na dřevě, 19x24 cm, signováno vpravo dole Přibyl 31, rám.

1901, Slavoňov u Nového Města nad Metují - 1972, Praha
Student UMPRUM v Praze (1924-1928; prof. V. H. Brunner). Poté studia v Paříži Académie Moderne (prof. Fernand Légera a Amédee Ozenfant), dále se učil na Academia de la Grande Chaumiere. V Paříži poté pobýval a hojně vystavoval. Do vlasti se vrací až roku 1947.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2153. Italka
Dražba ukončena:26.03.2015 22:16:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč