Prsten - Stříbro 900/1000, punc Kremnice, hrubá hmotnost 12,06 g

Mírně poškozeno.

Prsten
27864. Stříbro 900/1000, punc Kremnice, hrubá hmotnost 12,06 g
Dražba ukončena:13.02.2019 21:05:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč