Pýcha - Rudoltice

Kombinovaná technika, 24x30 cm, signováno vpravo nahoře Pýcha 48, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6150. Rudoltice
Dražba ukončena:27.10.2016 19:44:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 08.10.2016 1:14:57 33