Quido Mánes - Pocestný

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 30x30 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1828-1880

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 100 000 Kč.

27358. Pocestný
Dražba ukončena:31.01.2019 19:47:46
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč