Quido Mánes - Portrét dívky

Olej na plátně, 38x28 cm. Signováno vlevo dole Mánes. Rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny. Restaurováno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1828-1880

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 100 000 Kč.

25087. Portrét dívky
Dražba ukončena:28.11.2018 21:30:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč