Quido Roman Kocian - Stolek s kyticí a ovocem

Kolorovaná kresba, 35x25 cm, rám, zaskleno, signováno vlevo nahoře a datováno 1961

Pozn.: Vzadu věnování

687. Stolek s kyticí a ovocem
Dražba ukončena:27.11.2013 20:22:08
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:400 Kč

400 Kč 27.11.2013 20:22:08 74