Quido Roman Kocian - Cesta k domu

Olej na plátně, 67x76 cm. Signováno vpravo dole Quido Roman Kocián 1947. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1908 - 1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

84956. Cesta k domu
Dražba ukončena:26.10.2022 20:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč