Quido Roman Kocian - Jaro v zahradě

Olej na plátně, 66x76 cm. Signováno vpravo dole Quido Roman Kocián 1947. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 88 cm

o autorovi: 1908 - 1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

96558. Jaro v zahradě
Dražba ukončena:29.06.2023 20:11:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč