Quido Roman Kocian - Na vsi

Akvarel na papíře, 44x60 cm, signováno vpravo dole Quido Roman 931, rám, zaskleno.

o autorovi: 1908 - 1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

12329. Na vsi
Dražba ukončena:20.09.2017 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč