Quido Roman Kocian - Zátiší s ovocem a kytkou

Olej na sololitu, 35x79 cm. Signováno vlevo nahoře Quido R. Kocian 1971. Olištováno.

o autorovi: 1908 - 1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

300323. Zátiší s ovocem a kytkou
Dražba ukončena:28.08.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 500 Kč