Rajko Tomic - 2 obrazy - Ze Sarajeva

Kombinované techniky, oba 32x49 cm, oba signovány vlevo dole R. Tomic 1937, rám, zaskleno.

1905-1988
Učil se na škole v Bělehradě a poté zamířil za studii do Záhřebu. Po absolování studií se výrazně zapojuje do kulturního dění v Bosně a Hercegovině.

Pozn.: Rám poškozen.

5247. 2 obrazy - Ze Sarajeva
Dražba ukončena:28.09.2016 18:34:20
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč