Rainhold Justich - Skalnaté pobřeží

Olej na plátně, 64x48 cm. Signováno vpravo dole R. Justich. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1885.
Studoval pražskou AVU u prof. Hynaise. Ve své tvorbě se zabýval převážně portréty, akty a figurálními náměty.

22469. Skalnaté pobřeží
Dražba ukončena:26.09.2018 21:16:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 500 Kč