Olej na plátně, 64x48 cm. Signováno vpravo dole R. Justich. Rám. Pozn.: Rám poškozen.
o autorovi: Narodil se v Praze roku 1885. Studoval pražskou AVU u prof. Hynaise. Ve své tvorbě se zabýval převážně portréty, akty a figurálními náměty.