R. Kos - V plném létě

Olej na překližce, 33x41 cm. Signováno vpravo dole R. Kos. Rámováno.

62023. V plném létě
Dražba ukončena:25.07.2021 20:12:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč