R. Kos

307687. Zasněžená říčka

popis: Olej na překližce, 52x64 cm. Signováno vpravo dole R. Kos. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.02.2021 20:46:28

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč