R. Mériot - Dřevorubci u lesní říčky

Olej na plátně, 58x37 cm. Signováno vlevo dole R. Mériot. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 84 cm

105436. Dřevorubci u lesní říčky
Dražba ukončena:29.11.2023 21:02:29
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč