R. Mériot - Žena na cestě

Olej na plátně, 59x37 cm. Signováno vlevo dole R. Mériot. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

57156. Žena na cestě
Dražba ukončena:31.03.2021 19:30:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč