R. Schoenbeck - Kůň

Litografie, 37x50 cm. Signováno vpravo dole v tisku R. Schoenbeck. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

66800. Kůň
Dražba ukončena:14.10.2021 22:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč