Richard Wiesner - Portrét ředitele

Olej na plátně, 95x121 cm. Signováno vpravo dole nečitelně R. Wiesner. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1900 - 1972

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč

40810. Portrét ředitele
Dražba ukončena:26.02.2020 19:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč