Radan Wágner - Cesta světla

Olej na plátně, 75x60 cm. Signováno vzadu Radan Wágner. Olištováno.

o autorovi: 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč.

42306. Cesta světla
Dražba ukončena:25.03.2020 21:45:07
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 800 Kč