Radan Wágner - Krajina

Olej na plátně, 98x83 cm. Signováno dole uprostřed 01. Rámováno.

Nejdelší strana: 99 cm

o autorovi: 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč.

107160. Krajina
Dražba ukončena:14.12.2023 20:39:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč