Radan Wágner - Malý výkřik

Olej na plátně, 90x73 Signováno dole uprostřed Wagner 93. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč.

74463. Malý výkřik
Dražba ukončena:31.03.2022 21:18:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč