Radan Wágner - Večerní harmonie

Olej na plátně, 90x110 cm. Signováno vpravo dole Wagner 93. Olištováno.

o autorovi: 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč.

93314. Večerní harmonie
Dražba ukončena:27.04.2023 22:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč