Radek Pilař - Ilustrace

Kombinované techniky - kresba a koláž, 30x22 cm a 10X10 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1931 - 1993
Narodil se v Písku. Studoval AVU v Praze u prof. Rady. Věnoval se ilustracím, grafice, malbě, filmové tvorbě, režii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

24548. Ilustrace
Dražba ukončena:15.11.2018 20:12:09
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 800 Kč