Raimund Ondráček - Konvolut 5 portrétů

Různé grafické techniky, od 14x10 cm do 45x35 cm. Vše signováno. Vše rámováno a zaskleno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. Díla pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1913 - 2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

308816. Konvolut 5 portrétů
Dražba ukončena:01.06.2021 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč