Raimund Ondráček

61635. Kytice ve džbánu

popis: Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Ondráček 77. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1913 - 2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

dražba ukončena: 27.06.2021 20:38:19

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč