Raimund Ondráček - Panorama - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 62x107 cm. Signováno vpravo dole Ondráček 43. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1913 - 2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

60946. Panorama - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:01.07.2021 20:53:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč