Olej na plátně fixovaném na kartonu, 26x15 cm. Signováno vpravo dole R. Justich. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodil se v Praze roku 1885.
Studoval pražskou AVU u prof. Hynaise. Ve své tvorbě se zabýval převážně portréty, akty a figurálními náměty.