Rainhold Justich - U potoka

Olej na překližce, 31x28 cm. Signováno vpravo dole R. Justich 41. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1885.
Studoval pražskou AVU u prof. Hynaise. Ve své tvorbě se zabýval převážně portréty, akty a figurálními náměty.

111376. U potoka
Dražba ukončena:28.02.2024 21:06:31
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč