Olej na překližce, 31x28 cm. Signováno vpravo dole R. Justich 41. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 57 cm
o autorovi: Narodil se v Praze roku 1885.
Studoval pražskou AVU u prof. Hynaise. Ve své tvorbě se zabýval převážně portréty, akty a figurálními náměty.