Rajko Tomic - Balkánský kuřák

Pastel, 30x22 cm. Signováno vlevo dole R. Tomic. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 – 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

308786. Balkánský kuřák
Dražba ukončena:30.05.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč