Rajko Tomic - Plachetnice

Olej na plátně, 47x67 cm, signováno vpravo dole Tomič, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba znečištěna.

o autorovi: 1905 – 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

8773. Plachetnice
Dražba ukončena:29.03.2017 20:51:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč