Rajko Tomic - Plachetnice

Olej na překližce, 48x74 cm. Signováno vpravo dole Tomic. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1905 – 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

54779. Plachetnice
Dražba ukončena:27.01.2021 22:04:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč